آمادگی سرمایه گذار آلمانی برای احداث نیروگاه خورشیدی در شهرک‎های صنعتی خوزستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از انجام مطالعات و بررسی های کارشناسی شده توسط سرمایه گذار آلمانی برای احداث نیروگاه خورشیدی و تبدیل انرژی های تجدید پذیر در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، " اخلاق محمدیان " اظهار کرد: این سرمایه گذار مدیریت شرکتی بین المللی و فعال در زمینه سرمایه گذاری در بخش تولید انرژی پاک و تجدید پذیر یا همان توربین های بادی و خورشیدی را بر عهده دارد و با توجه به اینکه شهرک‌های صنعتی استان از جمله مصرف کنندگان عمده برق با بار مصرفی بالا محسوب می شوند ایجاد چنین نیروگاه هایی در این استان از توجیه اقتصادی و علمی قابل توجهی برخوردار می باشد.

محمدیان تصریح کرد: امتیاز دیگری که سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی دارد عدم نیاز به اخذ استعلام از دستگاه های مختلف می باشد زیرا این پروسه را شرکت شهرک‌های صنعتی استان پیش از واگذاری اراضی به متقاضیان طی کرده است و به همین دلیل این نقاط بهترین انتخاب مکانی برای تولید انرژی های پاک به شمار می روند.

وی گفت: در جلسه ای که با حضور سرمایه گذار مذکور برگزار شد وی آمادگی خود را برای انجام مطالعات و بررسی های کارشناسی شده در خصوص پوشش خورشیدی سقف واحدهای صنعتی بخصوص واحدهای کارگاهی در یکی از شهرک‌های صنعتی واجد شرایط در استان اعلام کرد.

یادآور می شود مقرر است همایش یک روزه ای با محوریت انرژی خورشیدی توسط این سرمایه گذار و با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان برگزار می شود. 

-- انتهای خبر -- سایر اخبار

 

L2

۹۶/۹/۹

L2

   

نظر شما

نام *  
نظر شما *
کد امنیتی *
Captcha pictureReload