L2

Arrow3   آخرین پیام ها


29 موضوع, 51 پیام Feed-icon
نظرات شما درباره پورتال » موسیقی درمانی با انرژی خورشیدی
بسیاری از افراد امروزه با انرژی خورشیدی آشنایی تقریبا خوبی پیدا کردند و میدانند که این انرژی برای آینده نسل بشریت بسیار لازم و ضروری است این نکته در میان ما به شکل یک علامت سوال بزرگ است که چرا انرژی خورشیدی با موسیقی درمانی میتوان ترکیب کرد؟ طبق مقاله ای که این جانب توسط استاد بنده ارائه شده میتوان تاثیر مستقیم موسیقی را بر روی ملکول ها دید و این آزمایش بصورت یک محقق ژاپنی انجام شده است.

به صورتی که ما با به کمک دانلود آهنگ جدید با استفاده انرژی خورشیدی میتوانیم به یک حد کاملا موفقی برسیم یعنی میتوانیم موسیقی را در حال اجرا و جذب نور خورشید بصورت مستقیم 2% افزایش میابد که این عدد در مقیاس بزرگ صفحه های خورشیدی میتوانید تاثیر مستقیم بر جذب نیروی خورشید و تبدیل آن به انرژی برق کرد. بدون شک یکی از دستاوردها بشری با آهنگ جدید انرژی برقی تولیدی از طریق صفحه های خورشیدی رقم خورد که برای دیدن متن مقاله کامل میتوانید از آدرس آهنگ جدید آن را بررسی کنید که به آدرس http://www.skyrose.ir/music/ میباشد.
نظرات شما درباره پورتال » معرفی موتور جستجوی فیلم mvideo

جستجوگر فیلم و ویدیو ام ویدیو محیطی برای جستجو و تماشای انلاین فیلم و موزیک ویدیو ایرانی و خارجی ، با بالاترین کیفیت کار خود را اغاز نمود ، می توانید بعد از جستجو فیلم مورد نظر خود را پیدا کنید و با کلیک بروی لینک دانلود ، شروع به دانلود فیلم کرده و با ارشیوی که این چند ساله جمع اوری کردیم شما در زمینه های دیگری همچون 

  دانلود فیلم ایرانی - دانلود فیلم خارجی - دانلود انیمیشن جستجو کرده و شروع به تماشا یا دانلود ویدیو ها نمایید

نظرات شما درباره پورتال » برج آرمیتاژ استان خراسان رضوی، مشهد
مجتمع تجاری آرمیتاژ مشهد - نشاط آوران واقع در حاشیه بلوار هفت تیر، نبش خیابان گلشن دارای ۳۴ طبقه به مساحت عرصه ۴۱۰۰ متر مربع و زیربنای تقریبی ۵۰۰۰۰ مترمربع مرتفع ترین برج تجاری و اداری مشهد به ارتفاع ۱۴۰ متر می باشد

برج اداری و تجاری آرمیتاژ گلشن در زمینی به مساحت 4100 مترمربع با زیربنای 50 هزار مترمربع در 33 طبقه (با احتساب 5 طبقه پارکینگ) مشتمل بر 330 واحد تجاری (طبقات 1- تا 3)، 140 واحد اداری (طبقات 5 تا 28) و پارکینگ (طبقات 2-و4-) می باشد. همچنین پروژه آرمیتاژ گلشن مرتفع ترین برج تجاری و اداری مشهد به ارتفاع ۱۴۰ متر می باشد.

طبقات اداری از طبقه 6 تا 20 به صورت تیپ و با مساحت 800 متر مربع در ه رطبقه شامل 9 واحد آپارتمانی اداری 60 تا 90 مترمربع طراحی شده است که به خاطر تجمع فضاهای تاسیساتی در مرکز پلان به راحتی قابل تجمع و تبدیل شدن به فلت های بزرگتر دفتری را دارد. طبقات 20 تا 28 با مساحت حدود 350 متر مربع به واحد های بزرگ تر با پلان های ویژه اختصاص یافته است.

مشخصات و خدمات رفاهی برج آرمیتاژ گلشن مشهد در سابت نشاط آوران

دارای فضایی مناسب برای دفاتر اداری

محلی عالی جهت امکان خرید کالا و گذران اوقات فراغت شما هموطنان

ایجاد محیطی ایده آل برای کسب و کار هدف اصلی برج ارمیتاژ مشهد می باشد

این پروژه مطابق با استانداردهای جهانی و با ایده های منحصر به فرد معماری طراحی و به بهره برداری رسیده است.

مجموعه تجاری آرمیتاژ گلشن در 5 طبقه با رعایت استانداردهای بین المللی با هدف ارائه فضایی متفاوت در حوزه تفریح و خرید

از طبقه 1- تا 3+ با بیش از 300 واحد تجاری لوکس

رستوران و کافه تریا

مجموعه آبی و استخر

سوناهای متفاوت (بخار،خشک و یخ) و جکوزی

فضاهای SPA تالاسوتراپی

استخر با آب دریای گرم

سالن یوگا

بیلیارد و اسکواش

بدنسازی و VIP Garden جایگاه اختصاصی تشریفات در نظر گرفته شده است

استفاده از VIP Center فقط جهت مالکین آرمیتاژ گلشن خواهد بود

وجود بزرگترین برندهای اصل اروپایی

هایپر مارکت

فودکورت (رستوران های ملل)

فضای نگهداری و بازی کودکان

بولینگ و بازی های کامپیوتریمرکز VIP و کلوپ برج آرمیتاژ گلشن مشهد

VIP Center برج آرمیتاژ گلشن در طبقه چهارم جهت استفاده مالکین مجتمع تجاری پیش بینی شده است. دراین مجموعه که به وسعت حدود 1500 مترمربع می باشد.
مجموعه Business Center ؛این مجموعه با مساحت حدود 2000 مترمربع در قسمتی از طبقه چهارم و پنجم شامل سالن کنفرانس و غرفه های نمایشگاهی در نظر گرفته شده است و 4 سالن اختصاصی Meeting room، بوفه صبحانه، مرکز مالی و فاینانس، آژانس های هواپیمایی و مسافرتی صرفا جهت سرویس دهی به برج در نظر گرفته شده است.
7 دستگاه آسانسور پانارامیک ولجستیکی ارتباطات عمودی از پارکینگ ها تا طبقات VIP و طبقات اداری را تأمین می کند که به صورت مستقل فقط به فضاهای مربوط به برج اداری سرویس خواهد داد.

ویژگی های معماری مجتمع تجاری آرمیتاژ گلشن

در طبقه همکف برج آرمیتاژ مشهد فضایی با ورودی مستقل و شاخص و در خور پروژه در موقعیت تقاطع خیابان هفتم تیر به عنوان رسپشن و لابی اولیه ورودی دفاتر اداری طراحی شده است. در این طبقه وجود جایگاه اختصاصی تشریفات (ترانسفر)، مرکز مبادلات ارزی، آژانس های مسافرتی و هواپیمایی، شعب بانک های دولتی و خصوصی در تسریع امور بانکی و مالی بسیار کارآمد خواهد بود.

موقعیت جغرافیایی برج آرمیتاژ هفت تیر مشهد

طراحان برج علاوه‌ بر اینکه در طراحی سازه و بنای پروژه تمامی استانداردهای روز دنیا را رعایت کرده‌ اند تا برجی در خور مشهد مقدس و ایران سرفراز طراحی کنند. همواره این را نیز مدنظر داشته‌ اند که این برج به یکی از جاذبه‌ های اصلی شرق کشور نیز تبدیل شود. ورودی ویژه از طریق پل ارتباطی خیابان هفتم تیر به طبقه دوم عریض‌ ترین پلی است که تاکنون با این منظور طراحی شده است. این پل در عین اینکه یک دسترسی عمومی به مرکز تجاری برج است کاربری‌ های ویژه‌ ای نیز دارد.

پارکینگ برج اداری تجاری آرمیتاژ گلشن

پارکینگ‌ های برج علاوه‌ بر این که در ساخت آنها از بهترین امکانات و مصالح استفاده شده است امکاناتی را برای خریداران بوجود می‌ آورند که تاکنون در شرق کشور دیده نشده است و در کشور نیز کم‌ نظیر می‌ باشد. برخی از این امکانات در سایت نشاط آوران به شرح زیر است:

• کنترل تصویری تمام نقاط پارکینگ به‌ صورت 24 ساعته

• عدم امکان پارک خودرو غیر در پارکینگ شما از طریق تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی همزمان

• استقرار کلیه امکانات استاندارد جلوگیری از حوادثی مانند حریق و تصادف و امثالهم

• برقراری مکانیزم SIGNINIG استاندارد در تمامی پارکینگ

• ایجاد امکانات دیجیتال کنترل تردد برای تمامی خودروها اعم از مالکان و ساکنان و مراجعه‌ کنندگان و مهمانان و امکان ارائه گزارش تردد برای مالکان.

منبع : نشاط آوران - بزرگترین سایت گردشگری ایران
نظرات شما درباره پورتال » بازار بزرگ اطلس مشهد
بازار بزرگ اطلس مشهد، یک مرکز تخصصی برای خرید جهیزیه و لوازم منزل می باشد. این مرکز یکی از بروزترین و مدرن ترین مراکز خرید مشهد است که در منطقه کوی پلیس قرار گرفته است.

بازار اطلس دارای قسمت های مختلفی برای عموم مردم طراحی شده تا در هنگام خرید بتوانند از لذت بیشتری در امر خرید بهره مند شوند. به نقل از سایت گردشگری نشاط آوران، این مجموعه در تقاطع خیابان های کوشش و بلوار نماز می باشد.امر دسترسی به مراکز خرید یک موضوع بسیار مهم است که بازار اطلس در مشهد تمامی این موارد را در نظر گرفته است. اگر با وسیله شخصی برای خرید به این بازار مراجعه می کنید از سمت بزرگراه شهید کلانتری، بلوار نماز و بلوار کوشش می توانید تردد داشته باشید. شما عزیزان نشاط آوران، در صورتی که می خواهید با وسایل حمل و نقل عمومی تردد کنید بهتر است از خط اتوبوسی 71 و یا 71/1، تاکسی های بلوار نماز و یا مترو در ایستگاه 17 شهریور استفاده کنید.

ساعت کار بازار اطلس مشهد، بین 9 صبح الی 23 در تمام ایام هفته می باشد.مرکز تجاری اطلس مشهد در بخش خدماتی و رفاهی خود دارای فودکورت، باجه بانک انصار، کافی شاپ، بیش از 30 هزار متر مربع پارکینگ طبقاتی هوشمند، پردیس سینمایی اطلس، نگارخانه با آثار هنری داخلی و خارجی، بیمه، دفتر خدمات مسافرتی، دفتر خدمات ارتباطی و کافی شاپ است.

مرکز خرید اطلس مشهد در بخش تجاری خود که در 5 طبقه توزیع شده است انواع برندهای لوازم خانگی را محیا و دربرگرفته است.مجتمع تجاری اطلس مشهد در زمینی به مساحت 10886 متر مربع با زیربنایی بالغ بر 114 هزار متر مربع طراحی و اجرا شده است. این مجموعه دارای سه ورودی اصلی غیر همسطح می باشد که یکی از نقاط شاخص این مجموعه می باشد.

اطلس مال مشهد دارای سه طبقه و تراز همکف، بیش از 1200 واحد پارکینگ طبقاتی، آسانسورهای متعدد، پله و رمپ های برقی، دوربین مدار بسته، سیستم اعلام و اطفای حریق و سایر خدمات رفاهی برای سهولت در امر خرید مشتریان می باشد.بازار اطلس مشهد مجموعه ای از واحدهای اداری را در بالاترین طبقه خود جای داده که مکملی برای فضای تجاری هستند. در این طبقه واحدهای پشتیبانی برندهای مجموعه مشغول به فعالیت هستند.

خریداران و مشتریان مجموعه اطلس می توانند با در نظر گرفتن نوع خرید از برندهای مورد نظر خود در این بازار خرید داشته باشند.

جهت دریافت آدرس بازار بزرگ اطلس مشهد و شماره تلفن بازار اطلس مشهد به سایت گردشگری نشاط آوران مراجعه نمایید

منبع : نشاط آوران - بزرگترین سایت گردشگری ایران
نظرات شما درباره پورتال » معرفی مجتمع تجاری کوهسر مال مشهد


مجتمع تجاری کوهسر مال مشهد، در زمینی به مساحت بالغ بر 5 هکتار از اراضی واگذاری سازمان مسکن و شهرسازی و مجوز ساخت زیر بنای 25000 مترمربع دارای کاربری های ورزشی و توریستی در انتهای بلوار هاشمیه با هزینه ای بالغ بر 100 میلیارد ریال با چشم اندازی بی نظیر و به دور از همهمه شهر به بهره برداری رسیده است. با توجه به وسعت منطقه یاد شده و عدم وجود امکانات ورزشی مناسب در شهرک های مجاور (نیروی هوائی، آب و برق، چهارچشمه، نه دره، رضاشهر و … ) منطقه را در مقیاسی فرا شهری به محیط ورزشی مناسب، جهت فعالیت جوانان و در نتیجه دور شدن آنان را از معضلات اجتماعی موجود دو چندان می سازد.

همانطوری که در سایت گردشگری نشاط آوران شرح داده شد، مجتمع تفریحی پذیرایی کوهسر مشهد، دارای 5 طبقه و با ارتفاع 20 متری در یکی از بام های شهر مشهد مقدس قرار گرفته است.

موقعیت ممتاز کوه سر مشهد، با دسترسی های متنوع از بلوار وکیل آباد از جمله بلوار هاشمیه و بلوار نماز، همجواری با کمربند جنوبی شهر مقدس مشهد و همچنین چندین دسترسی دیگر، از بهترین مراکز تعطیلات و سرگرمی می باشد. که نحوه دسترسی آن یکی دیگر از امتیازات کوه سر است.

تعداد واحدهای مجتمع کوهسر مشهد حدود 220 واحد تجاری است که قابلیت تجمیع را دارند، متراژها بصورت متنوع از 12 متری تا 190 متری های دوبلکس است.

ویژگی های معماری مجتمع کوهسر مال مشهد

مجموعه کوهسر دارای طراحی زیبا و مدرن همراه با حجم هندسی چشم گیر و منحصر به فرد می باشد. استقرار در یکی از پویاترین مناطق شهری مشهد و دارای چشم اندازی ایده آل جهت کسب و کار و دارای دسترسی های کارآمد. بعلاوه می توان استفاده از مصالح، تجهیزات ساختمانی لوکس، متریال با کیفیت و دوام مطلوب را در این مجتمع نظاره گر بود.

امکانات و خدمات مجتمع فرهنگی تفریحی کوهسر مشهد خراسان رضوی


استفاده از مدرن ترین سیستم تهویه مطبوع جهت گرمایش و سرمایش واحد های تجاری در مجتمع کوهسر
بکار گیری سیستم تأمین هوای تازه (VAV) برای اولین بار در مجتمع های تجاری کشور
در دسترس بودن فضای پارکینگ مناسب در مجاورت پروژه با ورودی و خروجی مستقل
رستوران ها، کافی شاپها و غرفه های نمایشگاه
مانیتورینگ و نگهبانی 24 ساعته
باجه ارائه خدمات بانکی (دستگاه عابر بانک)
تاکسی سرویس با ایستگاه اختصاصی
موقعیت جغرافیایی بی نظیر
فاز اول مجتمع کوه سر مشهددر سایت نشاط آوران امکانات فاز اول مجتمع کوهسر مال مشهد به صورت زیر عنوان شده است:

خطوط بولینگ با استانداردهای موجود
سالن های ورزشی بیلیارد و اسنوکر
بازی های کامپیوتری
سالن همایش و کنفرانس
تالارهای مجالس و پذیرایی با ظرفیت مجموعا 4000 نفر
رستوران های تابستانی و زمستانی (مجموعه ای از رستوران های ایرانی و ایتالیایی)
رستوران و تالار تابستانی بام مشهد (قابل ذکر است که از این مکان کل شهر مقدس مشهد و حرم مطهر امام رضا(ع) قابل روئیت می باشد)
فاز دوم تالار کوهسر مشهدفاز دوم مرکز خرید کوهسر شامل امکانات ذیل می باشد:

مجموعه آب درمانی، انیستو ماساژ، سونا، استخر، جکوزی، اسکواش
زمین تنیس روباز و سالن های چند منظوره (بدنسازی، بسکتبال، والیبال و …)
پارکینگ طبقاتی (7 طبقه)
فاز سوم کوهسر مشهدفاز سوم کوهسر مال شامل مجتمع عظیم تجاری می باشد. با توجه به فرم زمین و عوارض طبیعی آن سعی شده است که ساختمان ها و سالن ها در قسمتی قرار بگیرند که با حفظ جهت گیری منطقی و عملی خود، کمترین تغییر در عوارض طبیعی را پدید آورند. به نقل از گروه سایت نشاط آوران، در این جایگیری سعی بر این بوده است که روابط بین سالن ها و سیرکلاسیون آنها در سایت، کاملا منطقی باشد و اکثر سالن ها به گونه ای جایگذاری و طراحی شده اند که چشم انداز عالی و بی نظیر آنها، رو به شهر مشهد باشد. دسترسی ها دارای طراحی ارگانیک هستند و کاملا همساز با توپوگرافی در نظر گرفته شده اند تا برای استفاده کنندگان یک مسیر معمولی و خشک نباشند و با آبنماهای بسیار زیبا و کف سنگفرش، جذابیت لازم را داشته و زمان صرف حرکت در این مسیرها را در نظر افراد به حداقل برساند.

مجتمع تجاری کوهسر مشهد به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین مراکز ورزشی و گردشگری، نه تنها شهر مشهد بلکه خاورمیانه معرفی و مورد بهره برداری عموم قرار گرفته است. با توجه به قرار داشتن زمین کوهسر در مسیر خط هوائی، طراحی انجام شده به نحوی صورت گرفته که نمای بالای مجموعه بطور کامل از داخل هواپیما قابل رویت باشد و باعث کشش مسافرین و همچنین زیباسازی نمای هوایی منطقه گردد، در واقع این مجموعه دارای نمای پنجم می باشد.

منبع : نشاط آوران - بزرگترین سایت گردشگری ایران
نظرات شما درباره پورتال » Tips Kesehatan
شرکت خونه سازها

خونه سازها

نقاشی ساختمان غرب تهران

نقاشی ساختمان غرب تهران ورد آورد<

نقاشی ساختمان غرب تهران چیتگر

نقاشی مدرسه

نقاشی ساختمان مدرسه

نقاشی ساختمان دانشگاه

نقاشی ساختمان بیمارستان

نقاشی مهد کودک

نقاشی ساختمان تهران

نقاشی ساختمان در تهران

شرکت نقاشی ساختمان در تهران

بهترین نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان شهریار

نقاشی ساختمان در شهریار

نقاشی ساختمان در شهر شهریار

نقاشی ساختمان قیمت

هزینه نقاشی ساختمان 

نرخ اتحادیه نقاشی ساختمان<

نقاشی ساختمان کرج

نقاشی ساختمان در اندیشه

نقاشی ساختمان در البرز
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان با غلطک
آموزش نقاشی ساختمان
عکس نقاشی ساختمان
نقاشی خانه
نقاشی خانه تهران
نقاشی ساختمان مدرن
نقاشی ساختمان مدرن تهران
نقاشی منزل
نقاشی منزل تهران
نقاشی منزل مسکونی
نقاشی منزل مسکونی تهران
نظرات شما درباره پورتال » Tips Kesehatan

گران ترین کشورهای دنیا   بهترین رستوران های دبی   خوشمزه ترین غذاهای دنیا   مهاجرت به اتریش  مهاجرت به پاریس  جاهای دیدنی استرالیا  جاهای دیدنی مراکش  مناطق دیدنی آمستردام   مناطق دیدنی گلستان   جاهای دیدنی گلستان   سوغاتی های چین   شرایط اخذ ویزای عراق   مراکز خرید ایتالیا  جاهای دیدنی گلستان  دانستنی های هند  خرید در اتریش  جاهای دیدنی هلند   اقامت در ترکیه   آخرهفته کجا بریم؟   جاهای دیدنی کاشان  دیدنی های استرالیا  خرید ارزان در آتن  سوغات یزد  سوغات پرتقال

نظرات شما درباره پورتال » Tips Kesehatan
تیک بان یکسایت معتبر خرید بلیط هواپیما<>می باشد که می توانید به صورت آنلاین و بلیط اینترنتی هواپیما و با گارانتی معتبر بلیط هواپیمای خودتان را تهیه کنید. آیا می خواهد مسافرت بروید؟ اگر<>بلیط اینترنتی هواپیمامی خواهید تیکبان یکی از اولین های فروش و رزرو بلیط های انواع کلاس های هواپیما می باشد.بلیط هواپیما آنلاین
خرید بلیط هواپیما>به صورت آنلاین در کشور عزیزمان با فعالیت این سایت ها جان دوباره ای گرفت. تیک بان : کامل ترین و راحت ترین خرید اینترنتی بلیط هواپیما در کشور برای سفرهای داخلی و خارجی با بهترین گارانتی می باشد.
بلیط ارزان هواپیما
اگر می خواهید تا حد امکان به بلیط ارزان با کمترین نرخ نزدیک شوید بهترین راه شرکت های هواپیمایی تخفیف دار می باشد. شرکت های هواپیمایی تخفیف دار که مدت زیادی در این قاره فعالیت کرده به سرتاسر اقیانوس اطلس خدمات رسانی می کنند.
قیمت بلیط هواپیما
میزان بار اضافی بر قیمت تاثیر ندارد. اما اگر از میزان مجاز، بار بیشتری به همراه داشته باشید مشمول جریمه می شوید و باید این جریمه را در همان جا و قبل از صدور کارت پرواز پرداخت نمایید. در مواردی هم امکان دارد که بار شما با هواپیمای خودتان پرواز نکرده باشد و شما در فرودگاه مقصد متوجه مفقود شدن چمدانتان گردید.
بلیط هواپیما مشهد در دسترس بودن خرید بلیط مشهد یکی دیگر از مزایای سفر با آن است که این ویژگی در بلیط قطار وجود ندارد تقریبا می توان در هر زمانی بلیط مشهد را برای هواپیما تهیه کرد.
بلیط هواپیما کیش
متوجه خواهید شد که چرا در تاریخ هایی که تعطیلی یا مناسبت خاصی نیست و زمان خلوتی سفر می باشد، قیمت بلیط کیش و پرواز تهران کیش ارزان تر فروخته می شود
نظرات شما درباره پورتال » Tips Kesehatan

jual obat aborsi denpasar bali


jual obat aborsi jakarta


jual obat aborsi makassar


jual obat aborsi jogja


jual obat aborsi yogyakarta


jual obat aborsi pekanbaru


jual obat aborsi samarinda


jual obat aborsi medan


jual obat aborsi bandung


jual obat aborsi cirebon


jual obat aborsi batam


jual obat aborsi semarang


jual obat aborsi surabaya


jual obat aborsi malang


نظرات شما درباره پورتال » Tips Kesehatan

Jual obat aborsi Jual obat cytotec
Obat aborsi cytotec asli Obat aborsi ampuh
Obat aborsi cytotec Jual obat penggugur kandungan
Jual obat Cytotec penggugur kandungan Obat penggugur kandungan asli cytotec
Jual obat aborsi Obat cytotec
Pills aborsi janin Pills cytotec
Jual obat aborsi paket 1 bulan Jual obat aborsi paket 2 bulan
Jual obat aborsi paket 3 bulan Jual obat aborsi paket 4 bulan
Jual obat aborsi paket 5 bulan Jual obat aborsi paket 6 bulan

L2